BAGAGEVAGNBIL, litograferad plåt, Trade Mark, Modern toys, Japan, 1900-talets mitt.

1417253. BAGAGEVAGNBIL, litograferad plåt, Trade Mark, Modern toys, Japan, 1900-talets mitt.

Längd ca 20 cm. Höjd ca 17 cm. Bredd 10 cm.

Brukslitage, Framruta saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage, Framruta saknas.

Antal besök: 279