CHIFFONJE, nyrokoko, märkt Bengt Nilsson Gyllebo 1887.

141723. CHIFFONJE, nyrokoko, märkt Bengt Nilsson Gyllebo 1887.

Chiffonje, 1800-tal, ek
Bredd 115 cm
Djup 51 cm
Höjd 146 cm.

Slitage, stötmärke, sprickor
En fyllning på klaffen lös.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Chiffonje, 1800-tal, ek
Bredd 115 cm
Djup 51 cm
Höjd 146 cm.

Slitage, stötmärke, sprickor
En fyllning på klaffen lös.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 264