FIGURINER, 4 st, porslin, Dahl Jensen och Royal Copehagen.

141697. FIGURINER, 4 st, porslin, Dahl Jensen och Royal Copehagen.

Bla Peter Dahl Jensen "Siamesisk tempeldanserska". Höjd 10-23,5 cm.

Smärre slitage, danserska med flera skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 456