STOR SPILLKUM/SKÅL, Laserat lergods, 1800-tal.

1416916. STOR SPILLKUM/SKÅL, Laserat lergods, 1800-tal.

Hela 46,5 cm i diameter med en höjd på 16,5 cm.

Åldersslitge, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitge, nagg.

Antal besök: 1 418