SOFFA, Karl-Johan, 1800-tal.

1416902. SOFFA, Karl-Johan, 1800-tal.

Soffa Karl-Johan utdragsmodell, senare omklädd, bredd 61 höjd 105,5 längd ca 203 cm (sitthöjd 55).

Åldersslitage, senare omklädd, tidigare trämask bak/bakstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 383