HENRY COOPER, "marinmotiv" olja på duk, signerad.

141662. HENRY COOPER, "marinmotiv" olja på duk, signerad.

Dukens mått är 60 cm hög och 38 cm bred.

Det finns en stor reva mitt i duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 606