WIKING FLYGPLAN SKALA 1:200, 10 stycken TYSKA.

14165. WIKING FLYGPLAN SKALA 1:200, 10 stycken TYSKA.

Bv138, 3xJu87, 2xDo215, Me109, 2xMe110 samt Fokker G1 förmodligen kopia.

Smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador och slitage.

Antal besök: 1 274