SIMON GATE. Skål på fot, sodafärgat glas, Sandvik 1920-tal.

141648. SIMON GATE. Skål på fot, sodafärgat glas, Sandvik 1920-tal.

Höjd 25 cm, diameter 25,5 cm.

Smärre repor, graverat monogram.

Simon Gate (1883–1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm, diameter 25,5 cm.

Simon Gate (1883–1945)

Antal besök: 2 080