4 STOLAR I BONAD BJÖRK MED INTARSIA. ca 1930-tal.

1416435. 4 STOLAR I BONAD BJÖRK MED INTARSIA. ca 1930-tal.

Stolar i bonad björk med textil sits, B49 D43 H89 cm (sitthöjd 49).

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 472