KNIV, samearbete, klingan signrad I.M.P.

141633. KNIV, samearbete, klingan signrad I.M.P.

Total längd 22,5 cm
Enligt uppgift inköpta i svenska fjällen 1930/40-talet.

Smärre slitage, klinga med hack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd 22,5 cm

Antal besök: 1 132