FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-tal.

14162. FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-tal.

Klädda i plysch.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädda i plysch.

Slitage.

Antal besök: 689