ARNOLD ERES. Olja på pannå.

ARNOLD ERES. Olja på pannå.
1416265. ARNOLD ERES. Olja på pannå.

Stilleben med frukter och kanna. Signerad Eres. 49x59 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 555