Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GÖSTA IDÅS. Olja på pannå, "motiv med vintransport"signerad och daterad 76.
141623. GÖSTA IDÅS. Olja på pannå, "motiv med vintransport"signerad och daterad 76.
40 x 120 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 120 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
855