IB KOFOD LARSEN, Paret Fåtöljer, "Kandidaten", ca 1960-tal.

1416070. IB KOFOD LARSEN, Paret Fåtöljer, "Kandidaten", ca 1960-tal.

Paret fåtöljer, lösa rygg och sittdynor klädda med konstläder, bredd 75, höjd 78, sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage, skav, borttagna sittplattor, tillägg 2020-07-30 ett ben med spricka, tejpat, knapp saknas med mera.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 056