BORDSPENDYL SENEMPIR FÖRGYLLD & PATINERAD BRONS, ca 1850.

1415475. BORDSPENDYL SENEMPIR FÖRGYLLD & PATINERAD BRONS, ca 1850.

Bordspendyl ca 1850-tal, D11 L30 H46 cm.

Åldersslitage, funktionsgaranti lämnas ej på på äldre ur.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 864