BYRÅ sent 1900-tal.

BYRÅ sent 1900-tal.
141538. BYRÅ sent 1900-tal.

5-lådig valnötsfärg med dekormålade lådförstycken.Längd 76, bredd 37, höjd 89 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
141538. BYRÅ sent 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 609