BYRÅ, Voice "Wave".

BYRÅ, Voice "Wave".
1415036. BYRÅ, Voice "Wave".

Höjd 105 cm
Djup 41 cm
Bredd 20 cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
1415036. BYRÅ, Voice "Wave".

Höjd 105 cm
Djup 41 cm
Bredd 20 cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Antal besök: 3 813