GRYTOR, 2 st, gjutjärn, 18/1900-tal.

14150. GRYTOR, 2 st, gjutjärn, 18/1900-tal.

Längd 50 resp. 51 cm. Höjd 33 resp 40 cm.

Slitage och rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och rost.

Antal besök: 555