1414905. ROLEX DAY DATE OYSTER PERPETUAL 18 KT GULT GULD.
Rolex Day Date Oyster Perpetual, Geneve Swiss made, 18 karat gult guld, vikt: 132,2 gr, stämplat, boettdiameter utan krona: 36 mm, datumvisning, dagvisning, med originalfaktura och låda, med Rolex Presidentarmband, årsmodell 1976.
Bra skick, små tecken på slitage, med originalfaktura och låda, se bilder.