ROLEX DAY DATE OYSTER PERPETUAL 18 KT GULT GULD.

1414905. ROLEX DAY DATE OYSTER PERPETUAL 18 KT GULT GULD.

Rolex Day Date Oyster Perpetual, Geneve Swiss made, 18 karat gult guld, vikt: 132,2 gr, stämplat, boettdiameter utan krona: 36 mm, datumvisning, dagvisning, med originalfaktura och låda, med Rolex Presidentarmband, årsmodell 1976.

Bra skick, små tecken på slitage, med originalfaktura och låda, se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 463