Valnötsfaner. Uppsats med spegel, ljushållare och 2 lådor och skåp. 4 lådor i sarg. Beslag av mässing. Längd 111. bredd 54. Höjd 231 cm.
Slitage. Repor. Märken.
Slitage. Repor. Märken.