SPEGELBYRÅ, Nyrenässans, 1800-andra hälft.

141464. SPEGELBYRÅ, Nyrenässans, 1800-andra hälft.

Valnötsfaner. Uppsats med spegel, ljushållare och 2 lådor och skåp. 4 lådor i sarg. Beslag av mässing. Längd 111. bredd 54. Höjd 231 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor. Märken.

Antal besök: 1 256