PALL MED TEAK BEN SAMT MÄSSINGSDETALJER, RÖD GALON SITS, ca 1960/1970-tal.

1414567. PALL MED TEAK BEN SAMT MÄSSINGSDETALJER, RÖD GALON SITS, ca 1960/1970-tal.

39 x 53 x 34 cm.

Bruksslitage, mindre spricka/skav/släpp på sidan av sitsen.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 53 x 34 cm.

Antal besök: 554