SALONGSBORD OSCARIANSKT STIL MED INTARSIA, Fanerat i valnät, ca 1880-tal.

1414438. SALONGSBORD OSCARIANSKT STIL MED INTARSIA, Fanerat i valnät, ca 1880-tal.

Salongsbord i fanerad valnöt med hjul ca 1880, B63 L114 H77.

Åldersslitage, renoverat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage, renoverat.

Antal besök: 442