JOAQUÍN ASENSIO MARINÉ. Stilleben.

1414305. JOAQUÍN ASENSIO MARINÉ. Stilleben.

Olja på duk
signerad
54 x 66 cm.

Craquelure på bildskiktet. Eboniserad träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
signerad
54 x 66 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 945