SLIPGRAAL, Skål Eva Englund Orrefors, Signerad.

1414224. SLIPGRAAL, Skål Eva Englund Orrefors, Signerad.

Slipgraal signerad "ORREFORS Graal No Eva Englund" med en diameter på 14 cm och en höjd på 6,5 cm, etikett märkt.

Mindre Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre Bruksslitage.

Antal besök: 312