Halmstads Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, porslin, Hollohaza, Ungern, 1900-tal.
1414214. FIGURIN, porslin, Hollohaza, Ungern, 1900-tal.
Pingvin, höjd 24 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Pingvin, höjd 24 cm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
471