SLIPGRAAL RÖD, Signerad "ORREFORS 21-12-81" samt Etikett märkt.

1414182. SLIPGRAAL RÖD, Signerad "ORREFORS 21-12-81" samt Etikett märkt.

Slipgraal med fin dekor med en diameter på 20 cm och en höjd på 8,5 cm, Signerad samt etikett.

Mindre Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre Bruksslitage.

Antal besök: 456