FISKGRAAL 6-KANTIG, EDWARD HALD 1957.

1414161. FISKGRAAL 6-KANTIG, EDWARD HALD 1957.

6-kantig Fiskgraal Signerad "Orrefors Edward Hald 1957" samt etikett märkt, höjd 16 cm.

Åldersslitage, ca 2 mm litet slagnagg 1 cm från toppen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 853