VAS, keramik, Curt M Addin Glumslöv.

1414053. VAS, keramik, Curt M Addin Glumslöv.

H 22, B 20, D 10 cm.
Djupstämplad Curt M Addin Glumslöv och signerad CMA.

Fint skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

H 22, B 20, D 10 cm.

Fint skick.

Antal besök: 8 277