FIOL med STRÅKE, 1900-talets första hälft.

141397. FIOL med STRÅKE, 1900-talets första hälft.

Längd ca 60 cm. Kopia efter Stradivarius. Ettikettmärkt: "Antonius Stradiuarius Cremonensis Faciebat Anno 1726."
Stråke, längd 73,5 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stråke, längd 73,5 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 1 069