BORD i ekfanér med låda samt med 2 st underhyllor, 1940/50-tal.

141390. BORD i ekfanér med låda samt med 2 st underhyllor, 1940/50-tal.

Höjd 76 cm
Bredd 49 cm
Djup 42 cm.

Mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm
Bredd 49 cm
Djup 42 cm.

Mindre skador.

Antal besök: 559