Spegel Spegel på väggen där.

Spegel Spegel på väggen där.
1413898. Spegel Spegel på väggen där.

Nidbild på Olof Palme målad på någon form av glasfiber tillverkad sent 1970-tal eller tidigt 1980-tal
Bildytans mått ca 31 x 37 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildytans mått ca 31 x 37 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 4 801