BAJONETTER, 4 st, 18/1900-tal.

1413863. BAJONETTER, 4 st, 18/1900-tal.

Svensk Mauserbajonett 1896
Svensk Bajonett för flottan 1914
2 st hylsbajonetter 1800-tal huskvarna.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svensk Mauserbajonett 1896

Slitage.

Antal besök: 1 272