KARMSTOLAR, brickmärkta SAAB, 1940/50-tal.

1413723. KARMSTOLAR, brickmärkta SAAB, 1940/50-tal.

Bonat lövträ.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bonat lövträ.

Bruksslitage.

Antal besök: 787