LÄNSPUMP MARIN, 1800/1900-tal, koppar samt mässing, för båtar / skepp.

1413551. LÄNSPUMP MARIN, 1800/1900-tal, koppar samt mässing, för båtar / skepp.

Länspump i koppar samt mässing märkt "ÅKE BÅTLÄNS No1" med en längd på 43 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 2 383