PARET CAFÉSTOLAR I BOK, sent 1900-tal.

1413443. PARET CAFÉSTOLAR I BOK, sent 1900-tal.

Caféstolar i bok, B38 D40 H85 (sitthöjd 45).

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 260