BRÖLLOPSSKED, silver, stämplad NM, 1800-tal.

141342. BRÖLLOPSSKED, silver, stämplad NM, 1800-tal.

Med dekor av bland annat hjärta, otydlig gravyr, stämplad NM, längd ca 21 cm.
Vikt 53 gram.

Slitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 53 gram.

Slitage, gravyr.

Antal besök: 597