SKRIVBORD, Olavi Hänninen, Nupponen, 1960-tal.

141333. SKRIVBORD, Olavi Hänninen, Nupponen, 1960-tal.

Längd 165, bredd 70, höjd 70 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, fläckar.

Antal besök: 2 639