SKÅP, 1930-/1940-tal.

SKÅP, 1930-/1940-tal.
141330. SKÅP, 1930-/1940-tal.

Höjd 120 cm, längd 144 cm, djup 48 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
141330. SKÅP, 1930-/1940-tal.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 110