CHIFFONJÉ, 1800-talets slut.

CHIFFONJÉ, 1800-talets slut.
14130. CHIFFONJÉ, 1800-talets slut.

Delvis i rotfanér. Längd 102, bredd 45, höjd 130 cm.

Slitage och torrsprickor. Låset till skrivklaffen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 528