ROCKAR,2 st, 1900-talets andra hälft.

1413007. ROCKAR,2 st, 1900-talets andra hälft.

Icelandic shearling lamb storlek 56
Albackens design Malung storlek 54.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 432