EWA KUKÁCKA. Solrosor i vas. Olja på duk. Signerad.

141297. EWA KUKÁCKA. Solrosor i vas. Olja på duk. Signerad.

105 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

105 x 55 cm.

Antal besök: 917