FAT, keramik, Lisbet Jobs verkstad, Stockholm, signerad Jobs, daterad 1937.

14127. FAT, keramik, Lisbet Jobs verkstad, Stockholm, signerad Jobs, daterad 1937.

Marmorerad glasyr i grönt och vitt.
Diameter 30 cm.

Smärre krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 30 cm.

Smärre krackelyrer.

Antal besök: 5 308