Halmstads Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOL, trä, rikligt utskuren, 1900-talets andra hälft.
1412502. STOL, trä, rikligt utskuren, 1900-talets andra hälft.
Höjd 93 cm.
Slitage och märken.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 93 cm.
Slitage och märken.
Halmstads Auktionskammare
166