PILLERBURKAR SILVER 1872, Gustaf Dahlgren Malmö.

1412407. PILLERBURKAR SILVER 1872, Gustaf Dahlgren Malmö.

2 pillerburkar stämplade GD M S5, 2,5 x 4 cm, vikt 39 gram
(Gustaf Dahlgren, född 14 april 1815 i Nosaby, död den 6 september 1875 i Aachen).

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 639