SMYCKESSKRIN, med silversmycken, Fickur Nilax Dam, Collier, Bijouterier.

1412364. SMYCKESSKRIN, med silversmycken, Fickur Nilax Dam, Collier, Bijouterier.

Smyckesskrin 4,5 x 8 x 8 cm med innehåll 1900-tal (fickuret fungerar vid katalogiseringen, några smycken renoveringsbehov).

Ålders- samt Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders- samt Bruksslitage.

Antal besök: 449