BERNHARD OSCARSSON. Olja på duk. Signerad och daterad 1953.

141225. BERNHARD OSCARSSON. Olja på duk. Signerad och daterad 1953.

Fiskrensning på bryggan. 62 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 347