OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, monogramsign. samt dat 1888.

141206. OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, monogramsign. samt dat 1888.

Kustlandskap med båt och hus. 24x34 cm.

Krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelerad.

Antal besök: 753