JOHN ERIK FRANZÉN. Färglitografi, signerad och numrerad 82/320.

141172. JOHN ERIK FRANZÉN. Färglitografi, signerad och numrerad 82/320.

19x22 cm. Monogramsignerad JEF, daterad 1998.
Franzén, född 1942.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Franzén, född 1942.

Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 843