TRÄDGÅRDSSOFFA, sent 1900-tal.

1411550. TRÄDGÅRDSSOFFA, sent 1900-tal.

Trädgårdssoffa i trä med metall och plaststomme, D49 x H73 x L125 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 401