TRÄDGÅRDSSOFFA, sent 1900-tal.

1411548. TRÄDGÅRDSSOFFA, sent 1900-tal.

Trädgårdssoffa i trä med metallstomme, D63 x L125 x H72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 659